Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

20.5.2010

Pár jarních fotek: klikněte pro větší rozměr:-)

   

 

25.12.2009

Pár zimních fotek Teddíka a Benjiho najdete TADY.

 

16.11.2009

Pár podzimních fotek najdete ZDE - Teddy se rekreuje na chatě, vyhrabává díry na mamuty (pardon, myši), nahání kosáky a běhá zásadně tím nejhorším bahnem - prostě si užívá ten správný kokří život. Musím na něj ale prozradit, že k nelibosti své paničky jeví značné lovecké vlohy - savci ho nezajímají, ale ti ptáčci. Už má (fuj) dva zářezy na pažbě - v léte to odneslo kosí mládě, tenhle víkend malý bažant - nezakousl je, ale ponosil v tlamě tak důkladně, že bohužel...Na jeho obranu nutno říci, že oba nebohé opeřencena povelu Pusť opravdu vyplivl, i když tak krásné hejbací hračky doma nemá. příroda je prostě příroda a my už víme, že musíme našeho zlatého medvídka víc hlídat, s čím si kde "hraje".

 

12.9.2009

V sobotu jsme vyrazili na tradiční Pochod pro psy přes Pohoří, který příhodně probíhá kousek od naší chaty, v Chotouni a více méně přilehlém okolí.Na 21 km dlouhou trasu jsme vyrazili ve složení já+Benji, mamka+Teddík a Iva+Bea. Trasa vedla nahoru dolů, nejdřív na Halíře, kolem rybníka a pak okolo hájovny, ke se místné ovce rozhodly, že jsou mufloni a místo aby se poklidně popásaly na louce, přímo nám před nosem se vrhly do kopce a zmizely v lese. Všechny tři psy toto počínání velmi zaujalo, ještě že byli uvázaní - podotýkám, že pokud by se ovce jen pásly, ani jeden ze psů by si jich nevšímal.Nojono, ovce... Z Turyně jsme se vyšplhali lesem na Kněží horu a odtamtud  slezli pod Vlčí rokli, tu pro změnu vylezli nahoru na Horní Požáry, kde byla první kontrola. Z Horních Požárů vedla trasa opět z kopce, do Dolních Požárů, kde se psiska vyplavala v rybníčku, pak nahoru na Gryblu a Panskou skálu - a opět na Horní Požáry. Pak už zbývalo jen Skalsko, Pohorka a byli jsme opět v Chotouni, kde jsme vyfasovali buřty - nepekli jsme, psiska mohou i studené:-), napojily se malinovkou, potkaly spoustu známých - Čejňulku, šarplanince Brita a taky dogtrekkovou kámošku Zelí - a vyrazili k domovu. Výlet to byl super, obzvlášť se vyznamenal Teddy, který se pasoval na šéfa výpravy a těžce nesl, když ho někdo předběhl, takže mamka jela do všech kopců rychlostí blesku. Při svačinových a vydýchávacích pauzách nám Teddy dával jasně najevo, že on odpočívat nepotřebuje - různě se otráveně obaloval v listí a jehličí, kňoural, poskakoval atd atd. Jen by se měl naučit chodit rovně vpřed:-). Jen doma to bylo horší, psiska se vrátila plná větviček a bodláků, obzvlášť huňáč Teddy se pak česal asi hodinu...

FOTKY ZDE

17.7.2009

Teddík se rekreuje na chatě, s paničkou chodí na houby a na bodláky a svízele, je ale krásně ostříhaný, takže už není medvěd - a léto si vyloženě užívá...Rozhodli jsme se ještě počkat s výstavami, uvidíte nás až v listopadu v Praze - na chatě je prostě líp, aspoň Teddyho rodina to tak vidí:-)

 

taky vznikla rubrika Fotogalerie, kam budem přidávat Teddyho fotky od štěněte do teď...

 

 

17.6.2009

Teddík v neutuchající dobré náladě oslavil jeden rok života. K narozkám dostane kartáč, to ho asi moc nepotěší.Ale pro něj je svátek každý den, kdy může dělat, to co má rád - jíst, prohánět kosáky ve křoví, jíst, hrát si s kamarády, jíst, nosit paničc balonek, jíst, spát a mazlit se.

Zde najdete mix nových  fotek obou kluků, hlavně ale Teddíka coby vodníka

 

25.5.2009

My se flákáme po lesích a loukách - viz fota zde

ale v rodné CHS Marcato Line nezahálejí - Teddíkova "sestřenka" Ruby (její babička je Teddyho mamka, takže mladá je vlastně neteřinka)  Wonder Wave Blue Marcato Line  získala na MVP Praha CAJC, BOB Junior - gratulujeme!

 

4.5.2009

Po dlouhé době aktualizace - Teddík se na výstavě vážně vytáhl, od pana rozhodčího Noska získal V1 a Vítěz třídy mladých, dál nepostoupil, protože je to ještě mlaďoch a oproti starším pejskům by neměl šanci.No a taky musíme zapracovat na drezůře, že...Přes léto se budeme rekreovat no a na podzim si zase pár výstav dáme:-)

 

29.3.2009

11. dubna půjde Teddy na svou první výstavu, moudře začínáme oblastkou, abychom se otrkali.Tak držte palce!

Přidáváme pár aktuálních fotek.

 

8.2.2009

Včera Teddy poprvé zvedl nožičku jako velký pes - a dnes v tom prokračuje (tedy tak v polovině případů).Konečně jsme se dovolali naší "paní střihačce", takže 26.2. bude z medvěda kokr...možná...

30.1.2009

Dostali jsme fotky naší sestřičky Stely - a tak jsme založili album pro Teddyho rodinu.

Pokud sem chodí další sourozenci nebo příbuzní, prosíme o fota i je, budem moc rádi:-)

26.1.2009

...pár aktuálních fotek našeho 15ti kilového medvídka najdete zde...

  


24.12.2008

Teddyho první Vánoce - ta rozzářená očíčka a myšlenka - všechno je to moje, všechnio zničím!

  


27.11.2008

Teddyho první setkání se sněhem ... taky pár fotek Benjiho, samozřejmě

Teddymu bylo 5 měsíců, je to kapku slon, případně dle srsti, mamut. Do Benjiho mu chybí cca 1 cm, váží stejně, tj necelých 12 kg, je to neustále dobře naladěný prcek, stále při chuti, hravý - a uštěkaný. Nejvíc řve při hře, kdy se větší a rychlejší kamarády ohaře marně snaží dohnat a protože se mu to nedaří, tak u toho aspoň hystericky ječí...je s ním prostě legrace. Už umí sedni, lehni a samozřejmě ke mně, hezky s předsednutím, učíme se aportovat - Teddy je hodně vnímavý (taky se to dá říct jinak - za kus žvance by udělla cokoliv), taky už nemá záchvaty vzteku při česání a mytí pacek. Jen to ničení čehokoliv, co mu přijde pod nos, zůstává stále náplní těch pár hodin, co je sám doma, tedy s Benjim, ten ale nikdy nic neničil, Teddík toho má na kontě požehnaně, naposled to odnesla má flísová vesta, co si sundal z věšáku a rozkousal...No co, byla stejně jen na venčení:-)

30.10.2008

aktualizace stránek

Teddy absolvoval první seznamovací procházku s kamarády, na chatu za námi přijeli Žufrikovi a tak se prcek seznámil s o měsíc maldším čechohorákem Bustym - a moc si rozuměli.Stejně se mu zalíbil i Bustyho páník Broněk a jeho pamlskovník plný frolíků:-)

fotky z návštěvy najdete tady

14.10.2008
spuštěny Teddyho stránky

TOPlist